kolorowe kolorowankiAKTUALNOŚCI

Zapraszamy do odsłuchania piosenek dla dzieci Zespołu Arka Noego. Ta fantastyczna grupa nagrał genialne piosenki dla dzieci. Systematycznie będziemy zamieszczać Teledyski z ich udziałem te nowe jak i starsze. Naszym zdaniem rodzj muzyki wykonywany przez Arkę Noego spodoba się nie tylko dzieciom ale i dorosłym. Posłuchaj i oceń sam Piosenki dla dzieci.


Uruchomiona została podstrona księga gości. Przesyłając adres strony o tematyce dziecięcej lub kierowanej do rodziców wraz z opisem 300 - 350 znaków możesz podlinkować swój serwis na naszej stronie Piosenki dla dzieci


Już działa system głosowania na ulubione piosenki. Niebawem dodamy możliwość sortowania piosenek w oparciu o wasze głosy.

Zachęcamy do oddawania głosów na piosenki dla dzieci zarówno pozytywnych jak i negatywnych. Pozwoli nam to na oddzielenie mało interesujących piosenek dla dzieci od piosenek które warto posłuchać.KOLOROWANKI DLA DZIECI - Pobieraj i Maluj

 

ZACHĘCAMY WSZYSTKICH DO ODWIEDZENIA NASZEGO NOWEGO SERWISU PUZZLE DLA DZIECI I NIE TYLKO. LUBISZ UKŁADAĆ PUZZLE TA STRONA JEST PRZEZNACZONA WŁAŚNIE DLA CIEBIE.

 

www.puzzleonline.eu

 

Kolorowanki Pszczółka Maja
kolorowanki Kubuś Puchatek
kolorowanki bob budowniczy

 

 

Dlaczego Kolorowanki

 

Co zrobić jeżeli na zewnątrz pada nieprzerwanie deszcz a nasze dzieci nudzą sie w domu. Jest kilka sposobów na urozmaicenie czasu dzieciom gdy dopada je nuda. Jednym z nich są ciekawe zajmujące kolorowanki. Oprócz tego, że idealnie nadają się do poradzenia sobie z nudą to jednocześnie poprzez dobrą zabawę rozwijają zdolności manualne jak i talent artystyczny. Jednak każdy musi przyznać że dzieci malując kolorowanki świetnie się przy tym bawią.

 

   Piosenki dla dzieci - kontakt: pluszczuok@gmail.com