nasza główna strona piosenki dla dzieci

  

 kolorowe kolorowankiAKTUALNOŚCI

Zapraszamy do odsłuchania piosenek dla dzieci Zespołu Arka Noego. Ta fantastyczna grupa nagrał genialne piosenki dla dzieci. Systematycznie będziemy zamieszczać Teledyski z ich udziałem te nowe jak i starsze. Naszym zdaniem rodzj muzyki wykonywany przez Arkę Noego spodoba się nie tylko dzieciom ale i dorosłym. Posłuchaj i oceń sam Piosenki dla dzieci.


Uruchomiona została podstrona księga gości. Przesyłając adres strony o tematyce dziecięcej lub kierowanej do rodziców wraz z opisem 300 - 350 znaków możesz podlinkować swój serwis na naszej stronie Piosenki dla dzieci


Już działa system głosowania na ulubione piosenki. Niebawem dodamy możliwość sortowania piosenek w oparciu o wasze głosy.

Zachęcamy do oddawania głosów na piosenki dla dzieci zarówno pozytywnych jak i negatywnych. Pozwoli nam to na oddzielenie mało interesujących piosenek dla dzieci od piosenek które warto posłuchać.Arka Noego-Piosenki dla dzieci (teledyski dla dzieci)

 

ZACHĘCAMY WSZYSTKICH DO ODWIEDZENIA NASZEGO NOWEGO SERWISU PUZZLE DLA DZIECI I NIE TYLKO. LUBISZ UKŁADAĆ PUZZLE TA STRONA JEST PRZEZNACZONA WŁAŚNIE DLA CIEBIE.

 

www.puzzleonline.eu

wystarczy piosenek dla dzieci czas na  puzzle

 

ARKA NOEGO - Mamy Czas

 

 

LICZBA ODSŁON: 11375

powrót

obrazek górny róg lewy
obrazek górny róg prawy
45

84%


  zagłosuj

9

TEKST PIOSENKI

Wiosna lato jesień zima
Człowiek czasu nie zatrzyma
Wiosna lato jesień zima
Człowiek czasu nie zatrzyma
Ref. Mamy czas, mamy czas, mamy czas
Czas nie goni nas /4x
Gdy się człowiek spieszy
To się diabeł cieszy
Ten kto jest ostatni
W niebie będzie pierwszy
Ref. Mamy czas, mamy czas, mamy czas
Czas nie goni nas /4x

 

 

ZOBACZ INNE PIOSENKI DLA DZIECI

 

   Piosenki dla dzieci - kontakt: pluszczuok@gmail.com