nasze logo serwisu piosenki dla dzieci

  kolorowe kolorowankiAKTUALNOŚCI

Zapraszamy do odsłuchania piosenek dla dzieci Zespołu Arka Noego. Ta fantastyczna grupa nagrał genialne piosenki dla dzieci. Systematycznie będziemy zamieszczać Teledyski z ich udziałem te nowe jak i starsze. Naszym zdaniem rodzj muzyki wykonywany przez Arkę Noego spodoba się nie tylko dzieciom ale i dorosłym. Posłuchaj i oceń sam Piosenki dla dzieci.


Uruchomiona została podstrona księga gości. Przesyłając adres strony o tematyce dziecięcej lub kierowanej do rodziców wraz z opisem 300 - 350 znaków możesz podlinkować swój serwis na naszej stronie Piosenki dla dzieci


Już działa system głosowania na ulubione piosenki. Niebawem dodamy możliwość sortowania piosenek w oparciu o wasze głosy.

Zachęcamy do oddawania głosów na piosenki dla dzieci zarówno pozytywnych jak i negatywnych. Pozwoli nam to na oddzielenie mało interesujących piosenek dla dzieci od piosenek które warto posłuchać.ARKA NOEGO- teledyski dla dzieci

 

ZACHĘCAMY WSZYSTKICH DO ODWIEDZENIA NASZEGO NOWEGO SERWISU PUZZLE DLA DZIECI I NIE TYLKO. LUBISZ UKŁADAĆ PUZZLE TA STRONA JEST PRZEZNACZONA WŁAŚNIE DLA CIEBIE.

 

www.puzzleonline.eu

dopasuj puzzle dla dzieci

 

ARKA NOEGO


Zespół rozpoczął działalność od 1999r. Pierwsza piosenka powstała z okazji Pielgrzymki Jana Pawła II pdt. „TATO”. Utwór został ciepło przyjęty przez słuchaczy od tego momentu co tydzień w programie telewizyjnym Ziarno były emitowane kolejne piosenki. I tak powstała pierwsza płyta „A GU GU,”.

 

Piosenki na pierwszej płycie poruszają sprawy najważniejsze dla rodziny, człowieka. Ukazują uczucia pragnienia naszych dzieci. Piosenki są kierowane do dzieci ale również starsze pokolenia doceniły i pozytywnie przyjęły zespół.

 

Głównym założycielem i prowadzącym Arkę Noego jest Robert Friedrich- dawniej członek Acid Drinkers – gitarzysta. W skład wchodzi ośmiu muzyków(Należy zauważyć iż muzycy jak i młodzi wykonawcy grają tylko na żywo) od dwunastu do 15 młodych artystów dzieci. Na uwagę zasługuje fakt iż ci młodzi wykonawcy nie doskonalą regularnie swoich umiejętności śpiewu. Ich przekaz ma być jak najbardziej naturalny daleki od nowoczesnych efektów komputerowych mogących znacząco wpływać na przekaz dźwiękowy.

 

Arka Noego odbywa koncerty w całej Polsce. Zawsze gdy zbliżają się Święta Bożego Narodzenia jak i Wielkanocy, zespół daje specjalny koncert który transmituje Telewizja Polska. Zawitał również kilkakrotnie do USA.

 

Twórczość Arki Noego została również doceniona za granicą. Grupa widząc duże zainteresowanie muzyką za granicą wydała obcojęzyczne wersje po niemiecku, angielsku, hiszpańsku, w języku ukraińskim, i w szwedzkim.

 

Arka Noego uzyskała dwie prestiżowe nagrody:
Nagrodę FRYDERYK przy­zna­waną przez pol­skie środo­wi­sko muzyczne (5 kate­go­rii) rok 2000.
Nagrodę TOP TRENDY za naj­lep­szą sprze­daż w roku 2003.

 

Posłuchaj Piosenek dla Dzieci

MAMA KRÓLOWA - Teledysk dla dzieci Arka Noego

 

Piosenki dla dzieci Świąteczne Arka Noego

Piosenka dla dzieci Arki Noego - MAMA KRÓLOWA. Teledysk dla wszystkich kochanych MAM. Piosenka Arki Noego z płyty pt. „Nie ma to tamto – Subito Santo” Znajdziecie na płycie dwanaście piosenek o różnej temetyce (miłości, przygodzie, wdzięczności, Janie Pawle II). Spodobała ci się piosenka dla dzieci to daj plusik.

wyświetleń 17612

 

Święty uśmiechnięty (Taki duży taki mały) - Arka Noego

 

Piosenki dla dzieci Świąteczne Arka Noego

Piosenka dla dzieci Arki Noego - Święty uśmiechnięty. Jest to piosenka z pierwszej wydanej płyty w dwutysięcznym roku. W tamtym okresie w skład zespołu Arka Noego wchodziły dzieci znanych osób sceny chrześcijańskiej. Minęło już od momentu wydania płyty 12 lat. W tym czasie Arka Noego wydała kolejne płyty gdzie śpiewane są piosenki dla dzieci. W tym czasie dzieci które śpiewały piosenki dorosły ich miejsce zajęło kolejne pokolenie które nadal kontynuuję cele stawiane przez Arkę Noego. Posłuchaj piosenki dla dzieci w wykonaniu dzieciaków z zespołu Arka Noego . Zachęcamy rodziców i dzieci do słuchania piosenek które rozweselą tych najmłodszych i przypomną piosenki minionych lat rodzicom.

wyświetleń 26031

 

Teledyski dla dzieci Tato - Arka Noego

 

Piosenki dla dzieci Świąteczne Arka Noego

Piosenka dla dzieci zespołu Arka Noego Tato. Zobaczcie co dzieci mają do przekazania w tej piosence naszym rodzicom. Tata to nie jest Mama ale pełni ważną rolę której mama nie może zastąpić. Szaleństwo na sankach czy nauka na rowerze, są to zabawy w których nasz tato sprawdza się świetnie. Kolejna dobra muzyka dla dzieci posłuchajcie i oceńcie sami.

 

wyświetleń 27030

 

Teledyski dla dzieci - Weź mnie na ręce - Arka Noego

 

Piosenki dla dzieci Świąteczne Arka Noego

Kolejna piosenka genialnej formacji Arka Noego grającej piosenki dla dzieci. Tym razem utwór kierowany do tatusiów. Nasze maleństwo do szczęścia potrzebuje miłości i zainteresowania obojga rodziców. Czas leci w dzisiejszych czasach jakby szybciej. I nikt nie zwróci nam straconych dni. Pamiętajmy o naszych dzieciach największym prezentem jest nasze zainteresowanie, obecność wspólna zabawa. Śpiewaj razem z dzieckiem piosenki dla dzieci i puszczaj je w wolnej chwili. Bo Ważna jest w życiu każda chwila. Chodźmy na spacer albo do kina. Nic dodać nic ująć. Posłuchaj piosenki dla dzieci.

 

wyświetleń 16331

 

Teledyski dla dzieci - Świeć, gwiazdeczko, świeć - Arka Noego

 

Piosenki dla dzieci Świąteczne Arka Noego

Świąteczna piosenka dla dzieci grupy Arka Noego wykonującego piosenki religijne. Jeżeli jeszcze nie miałeś okazji słuchać piosenek dla dzieci tego zespołu koniecznie włącz piosenkę i wygodnie usiądź ze swoim dzieckiem w fotelu. Zapewniamy iż chętnie będziesz zaglądał do tego działu w oczekiwaniu na kolejne piosenki dla dzieci Arki Noego.

 

wyświetleń 18773

 

Muzyka dla dzieci Przybieżeli do Betlejem Pasterze - Arka Noego

 

Piosenki dla dzieci Świąteczne Arka Noego

Kolęda Przybieżeli do Betlejem Pasterze w wykonaniu grupy Arka Noego. Przybieżeli do Betlejem jest obecnie jedną z najbardziej znanych kolęd w naszym Kraju. Posłuchajcie nowej formy w wykonaniu Arki Noego grupy która śpiewa piosenki dla dzieci. Liczymy że ta wersja spodoba się wam drogie dzieci.

 

wyświetleń 18103

 

Muzyka dla dzieci Mamy Czas - Arka Noego

 

Piosenki dla dzieci Świąteczne Arka Noego

Mamy czas Mamy czas nie goni nas. Piosenka dla dzieci od Arki noego. Kolorowy teledysk dla dzieci rysowany ciekawą kreską. Sami zobaczcie posłuchajcie i oceńcie. Jak tym razem zespół Arki Noego spisał się śpiewając dla dzieci.

 

wyświetleń 11376

 

 

   Piosenki dla dzieci - kontakt: pluszczuok@gmail.com