logo dla piosenki dla dzieci

  kolorowe kolorowankiAKTUALNOŚCI

Zapraszamy do odsłuchania piosenek dla dzieci Zespołu Arka Noego. Ta fantastyczna grupa nagrał genialne piosenki dla dzieci. Systematycznie będziemy zamieszczać Teledyski z ich udziałem te nowe jak i starsze. Naszym zdaniem rodzj muzyki wykonywany przez Arkę Noego spodoba się nie tylko dzieciom ale i dorosłym. Posłuchaj i oceń sam Piosenki dla dzieci.


Uruchomiona została podstrona księga gości. Przesyłając adres strony o tematyce dziecięcej lub kierowanej do rodziców wraz z opisem 300 - 350 znaków możesz podlinkować swój serwis na naszej stronie Piosenki dla dzieci


Już działa system głosowania na ulubione piosenki. Niebawem dodamy możliwość sortowania piosenek w oparciu o wasze głosy.

Zachęcamy do oddawania głosów na piosenki dla dzieci zarówno pozytywnych jak i negatywnych. Pozwoli nam to na oddzielenie mało interesujących piosenek dla dzieci od piosenek które warto posłuchać.BABE LILLY Piosenki dla dzieci - teledyski dla dzieci

 

ZACHĘCAMY WSZYSTKICH DO ODWIEDZENIA NASZEGO NOWEGO SERWISU PUZZLE DLA DZIECI I NIE TYLKO. LUBISZ UKŁADAĆ PUZZLE TA STRONA JEST PRZEZNACZONA WŁAŚNIE DLA CIEBIE.

 

www.puzzleonline.eu

 zobaczcie super puzzle dla dzieci

 

Piosenki BEBE LILLY kierowane są do dzieci. Teledyski są wykonane techniką komputerową w których śpiewa mała dziewczynka. Muzykę tą możemy zaszufladkować jako eurodance. Mała Bebe Lilly w piosenkach śpiewa o swoich przygodach, uczuciach czy marzeniach. Pierwszy album to Mon Monde Moi i wyszedł we Francji w 2006r. Single Halo Dziadku cieszył się największą popularnością. Płyta została wydana także na rynku polskim gdzie również odniosła sukces. Posłuchajcie piosenek dla dzieci od BEBE LILLY i sami oceńcie.

 

BEBE LILLY PIRACI MÓRZ

 

Piosenki dla dzieci Piraci super hit

Tym razem nasza mała Bebe Lilly musi zmierzyć się z prawdziwym strasznym piratem. Kolejny Hit grupy Bebe Lilly ta piosenka musi się spodobać każdemu dziecku. Zamieszczamy piosenki dla dzieci wraz z teledyskiem z serwisu Youtube. Posłuchajcie piosenki dla dzieci i zobaczcie jak mała Babe radzi sobie ze złowrogim piratem. Pamiętajcie dzieci każdy pirat to wróg ale nam nie straszny taki zbój. Zapraszamy do odsłuchania Piosenki dla dzieci Piraci mórz.

 

wyświetleń 22505


 

BEBE LILLY HALO DZIADKU

 

Piosenki dla dzieci Halo dziadku

Dzieci często zadają bardzo dużo pytań, w tej piosence BEBE LILLY swoje pytania kieruje do Dziadka, który zawsze ją cierpliwie wysłucha i odpowie na nurtujące pytania.

 

wyświetleń 112826

 

BEBE LILLY GŁUPOTKI

 

Piosenki dla dzieci Głupotki

Zobacz co się może stać jeżelli zostawisz na chwilę dziecko bez opieki. Lilly ma naprawdę zwarjowane pomysły gdy zostaje sama. To kolejna piosenka dla najmłodszych dzieci.

 

wyświetleń 39339

 

BEBE LILLY KOWBOJE

 

Piosenki dla dzieci Duchy

BEBE LILLY wyrusza w podróż po dzikim zachodzie. Każdy by chciał odszukać starożytne miasto eldorado czy małej Bebe się to uda. Aby tego dokonać nasza mała piosenkarka musiała nauczyć się jeździć konno. Piosenki Bebe eurodance zapewniają iż nasze dzieci chętnie posłuchają specjalnie dla nich śpiewanych teledysków dziecięcych. Zobacz co teraz słuchają dzieci na całym świecie Zapraszamy.

wyświetleń 27856

 

BEBE LILLY TY JESTEŚ MOIM SKARBEM

 

Piosenki dla dzieci Ty jesteś moim skarbem

Posłuchajcie piosenki o szkolnej miłości BEBE LILLY. Materiał nie jest oryginalnym teledyskiem od Bebe ale ten króliczek również jest skarbem dla jego właścicielki. Zobacz jak świetnie się rozumieją i miło spędzają czas. Dzieci uwielbiają muzykę od Bebe Lilly tak więc usiądź wygodnie i posłuchaj słów piosenki nucąc melodię. A ty masz może już jakieś śliczne zwierzątko, jeżeli nie poproś rodziców może się zgodzą i pozwolą ci mieć włochatego przyjaciela w domu którym będziesz mogła się opiekować. Słuchamy tylko fajnych piosenek dla dzieci zapraszamy na teledysk.

wyświetleń 34815

 

   Piosenki dla dzieci - kontakt: pluszczuok@gmail.com