nasza główna strona piosenki dla dzieci

  kolorowe kolorowankiAKTUALNOŚCI

Zapraszamy do odsłuchania piosenek dla dzieci Zespołu Arka Noego. Ta fantastyczna grupa nagrał genialne piosenki dla dzieci. Systematycznie będziemy zamieszczać Teledyski z ich udziałem te nowe jak i starsze. Naszym zdaniem rodzj muzyki wykonywany przez Arkę Noego spodoba się nie tylko dzieciom ale i dorosłym. Posłuchaj i oceń sam Piosenki dla dzieci.


Uruchomiona została podstrona księga gości. Przesyłając adres strony o tematyce dziecięcej lub kierowanej do rodziców wraz z opisem 300 - 350 znaków możesz podlinkować swój serwis na naszej stronie Piosenki dla dzieci


Już działa system głosowania na ulubione piosenki. Niebawem dodamy możliwość sortowania piosenek w oparciu o wasze głosy.

Zachęcamy do oddawania głosów na piosenki dla dzieci zarówno pozytywnych jak i negatywnych. Pozwoli nam to na oddzielenie mało interesujących piosenek dla dzieci od piosenek które warto posłuchać.BAJKI - Piosenki dla dzieci ( teledyski dla dzieci)

 

ZACHĘCAMY WSZYSTKICH DO ODWIEDZENIA NASZEGO NOWEGO SERWISU PUZZLE DLA DZIECI I NIE TYLKO. LUBISZ UKŁADAĆ PUZZLE TA STRONA JEST PRZEZNACZONA WŁAŚNIE DLA CIEBIE.

 

www.puzzleonline.eu

po piosenkach dla dzieci czas na puzzle online

 

BAJKI - Piosenki dla dzieci Kubuś Puchatek

 

 

LICZBA ODSŁON: 8084

powrót

obrazek górny róg lewy
obrazek górny róg prawy
20

80%


  zagłosuj

5

TEKST PIOSENKI

Już pora wstać, by ruszyć z domu, przyjaciela spotkać znów, miły, puchaty, okrągły, bo to mój jest Kubuś Puchatek, Kubuś wśród roju pszczół, jak to niedźwiadków ród.

Kubuś włazi bez trudu, ramboli – bamboli.
Na dom łasować miód, zabawa-stały gość. a przygód nigdy dość to jest raz na jakiś czas.

A gdy jesteś sam w domu wśród czterech ścian gdy coś ci doskwiera to masz przyjaciela ! Kubuś Puchatek, Kubuś gdziekolwiek byś szedł, hej ! Pójdę tam i ja Kubuś i nie ma cudów, i jutro, i dziś i ja i mój puchaty miś !

 

 

   Piosenki dla dzieci - kontakt: pluszczuok@gmail.com