nasze logo serwisu piosenki dla dzieci

  kolorowe kolorowankiAKTUALNOŚCI

Zapraszamy do odsłuchania piosenek dla dzieci Zespołu Arka Noego. Ta fantastyczna grupa nagrał genialne piosenki dla dzieci. Systematycznie będziemy zamieszczać Teledyski z ich udziałem te nowe jak i starsze. Naszym zdaniem rodzj muzyki wykonywany przez Arkę Noego spodoba się nie tylko dzieciom ale i dorosłym. Posłuchaj i oceń sam Piosenki dla dzieci.


Uruchomiona została podstrona księga gości. Przesyłając adres strony o tematyce dziecięcej lub kierowanej do rodziców wraz z opisem 300 - 350 znaków możesz podlinkować swój serwis na naszej stronie Piosenki dla dzieci


Już działa system głosowania na ulubione piosenki. Niebawem dodamy możliwość sortowania piosenek w oparciu o wasze głosy.

Zachęcamy do oddawania głosów na piosenki dla dzieci zarówno pozytywnych jak i negatywnych. Pozwoli nam to na oddzielenie mało interesujących piosenek dla dzieci od piosenek które warto posłuchać.BAJKI Piosenki dla dzieci - teledyski dla dzieci

 

ZACHĘCAMY WSZYSTKICH DO ODWIEDZENIA NASZEGO NOWEGO SERWISU PUZZLE DLA DZIECI I NIE TYLKO. LUBISZ UKŁADAĆ PUZZLE TA STRONA JEST PRZEZNACZONA WŁAŚNIE DLA CIEBIE.

 

www.puzzleonline.eu

dopasuj puzzle dla dzieci

 

Dzieci uwielbiają oglądać bajki i seriale animowane. Mamy nadzieję że również piosenki dla dzieci które możecie usłyszeć w bajkach spodobają się wam równie mocno jak same bajki. Zobaczcie co dla was przygotowaliśmy jeżeli macie swoje ulubione propozycje przesyłajcie na adres pluszczuok@gmail.com a my postaramy się zamieścić piosenkę. Miłego słuchania bajkowych piosenek tylko dobra muzyka dla dzieci.

 

Piosenki dla dzieci - Księżniczka i Żaba

 

Piosenki dla dzieci Pan KLeks Zaprasza

Piosenka dla dzieci z bajki Księżniczka i żaba Młoda dziewczyna mieszkająca w Nowym Orleanie pewnego dnia spotyka księcia zmienionego w żabę. Los jest przewrotny pocałunek zamiast zdjąć klątwę zmienia dziewczynę w żabkę. W żabich skórach Tiana i Książe ruszają odszukać kapłankę Voodoo która jako jedyna może odczynić zły czar.

wyświetleń 3284


Piosenki dla dzieci - Piękna i Bestia Duet

 

Piosenki dla dzieci Pan KLeks Zaprasza

Piosenka z bajki Piękna i Bestia. Bella śpiewa w duecie z Potworem zamczyska. Dziewczyna dostrzegła w Bestii ukryte piękno powoli rodzi się uczucie. Posłuchajcie kawałek z bajki Disneya.

wyświetleń 2914

 

Piosenki dla dzieci - zabawne Mapety

 

Piosenki dla dzieci Pan KLeks Zaprasza

Mapety to zabawne lalki wymyślone przez Jima Hensona. Występują w serialu dla dzieci Muppet Show. Posłuchajcie jednej z zabawnych piosenek Mana Mana może zgadniecie co to znaczy. Przed wami taledysk Muppety.

wyświetleń 12058

 

Piosenki dla dzieci - Merida Waleczna - "Kiedy nie śpią sny"

 

Piosenki dla dzieci Merida Waleczna Zaprasza

Posłuchajcie piosenki dla dzieci z bajki Merida Waleczna. Wszystkim dzieciom które jeszcze nie oglądały bajki śmiało polecamy - pozycja obowiązkowa. Bajka przepełniona jest magią i przygodą oprawioną pięknymi krajobrazami. Kraina jest bajeczna sami zobaczcie oglądając teledysk dla dzieci Merida Waleczna – Kiedy nie śpią sny.

wyświetleń 5290

 

Piosenki dla dzieci - BRYGADA RR - CHIP i DALE

 

Piosenki dla dzieci Pan KLeks Zaprasza

Zapraszamy do obejrzenia czołówki z bajki Brygada RR. Obejrzyjcie teledysk i poczujcie smak przygody gdzie nie brak czarnych charakterów. Chip i Dale oraz ich kompani zawsze rozwiążą wszystkie sprawy. Masz kłopoty zgłoś się do ich biura detektywistycznego.

wyświetleń 11112

 

Piosenki dla dzieci - Kilku Kumpli Weź Kubuś Puchatek

 

Piosenki dla dzieci Pan KLeks Zaprasza

Kubuś Puchatek Tygrys i Prosiaczek budują Dom z patyczków. Pogodna wesoła piosenka gdy jesteśmy z przyjaciółmi zawsze jest fajnie. Każdy z nich jest inny lecz łączy ich wielka przyjaźń. Piosenkę dla dzieci śpiewa Anna Jurksztowicz - muzyka z filmu o Kubusiu Puchatku. Obejrzyj teledysk dla dzieci i popraw sobie humor.

wyświetleń 10651

 

Piosenki dla dzieci - Marta Mówi

 

Piosenki dla dzieci Pan KLeks Zaprasza

Jest to piosenka dla dzieci z bajka o wesołym piesku Marcie rasy labrador. Jej właścicielką jest mała dziewczynka Helenka. Marta dzięki codziennie zjadanej zupie literowej, gdzie literami jest makaron potrafi mówić. Bohaterowie co odcinek przeżywają wiele przygód na pewno nie będzieci się nudzić oglądając bajkę Marta Mówi. Zapraszamy na teledysk dla dzieci z bajki.

wyświetleń 8792

 

Piosenki dla dzieci - Kubuś Puchatek Intro

 

Piosenki dla dzieci Pan KLeks Zaprasza

Zapraszamy na piosenkę dla dzieci z serialu animowanego Kubuś Puchatek. Bajka to opowieść którą stworzono w oparciu o książkę Alana Aleksandra Milene. Opowiada o przygodach Tytułowego Misia Kubusia Puchatka i jego wyrazistych przyjaciołach. Obejrzyjcie intro z bajki może zachęci wasze dzieci do tej pozycji. Włącz teledysk dla dzieci i oceń.

wyświetleń 8091

 

Piosenki dla dzieci Na - Tapczanie Siedzi Leń

 

Piosenki dla dzieci Pan KLeks Zaprasza

Tekst piosenki dla dzieci to słowa wiersza Jana Brzechwy Na Tapczanie Siedzi Leń. Wiersze Brzechwy po dziś dzień chętnie czytane są przez rodziców swoim maluchom. Są zabawne i łatwe do zapamiętania. Pomagają dziecku rozwijać i pobudzać jego wyobraźnię. Obejrzyjcie teledysk dla dzieci z Akademii Pana Kleksa to chyba najlepsze wykonanie zapraszamy do słuchania.

wyświetleń 9679

 

Piosenki dla dzieci Każdy Chciałby Tak Mieć - Zaplątani

 

Piosenki dla dzieci Pan KLeks Zaprasza

Każdy Chciałby Tak Mieć – Julia Kamińska – Piosenka dla dzieci z bajki Disney’a pt. „Zaplątani”. W teledysku dla dzieci przewijają się sceny z bajki mamy nadzieję, że zachęcą was do obejrzenia bajki. Zaplątani to opowieść o młodym pewnym siebie awanturniczym młodym człowieku który pragnie wykonać wielki skok mogący zapewnić mu życie w luksusach. Uciekając przed strażnikami trafia do opuszczonej wieży gdzie zostaje uwięziony przez dziewczynę „Roszpunkę”. Co z tego wyniknie dowiecie się oglądając bajkę która jest warta poświęcenia swojego cennego czasu. Teraz posłuchajcie piosenki dla dzieci która przybliży wam wydarzenia z bajki Zaplątani.

wyświetleń 8885

 

Teledysk - Jak rozmawiać trzeba z psem Akademia Pana Kleksa

 

Piosenki dla dzieci Pan KLeks Zaprasza

Posłuchajmy piosenki dla dzieci z filmu Akademia Pana Kleksa. Dla dzieci w teledysku śpiewa Adaś o swoim psie. Pies Adasia jest dobrze wytresowany, chłopiec wie jak rozmawiać z czworonożnym przyjacielem aby ten był posłuszny. Posłuchajmy piosenki, muzyka z filmu Akademia Pana Kleksa rodzice zapewne pamiętają ten film.

wyświetleń 6186

 

Teledysk dla dzieci - KULFON CO Z CIEBIE WYROŚNIE

 

Piosenki dla dzieci Kulfon i Monika śpiewają

Kulfon to kukiełkowy bohater występujący w programach dla dzieci w TVP. Dlaczego Kulfon? Odpowiedź nasuwa się sama gdy zobaczymy kukiełkę z wielkim czerwonym nochalem. Głosu użyczył aktor Mirosław Wieprzowski. Teraz czas na piosenkę dla dzieci śpiewaną przez Monikę o Kulfonie. Posłuchajmy a rodzice cofną się w lata swojego dzieciństwa. Zapraszamy na oryginalny teledysk dla dzieci Kulfon co z ciebie wyrośnie.

wyświetleń 13497

 

Teledysk dla dzieci - Mój mały kucyk intro z bajki

 

Teledysk dla dzieci kucki

Intro z bajki - Mój mały kucyk posłuchaj piosenki dla dzieci z serialu animowanego. Bajka opowiada o grupie przyjaciół czworonożnych stworzeniach które posiadają różne moce. Pegazy to koniki ze skrzydełkami dzięki którym mogą latać, Jednorożce są obdarzone magicznymi zdolnościami, Zefirki to malutkie koniki ze skrzydełkami i małymi czułkami, na koniec Kucyki które nie posiadają żadnych nadzwyczajnych mocy. Bajka na pewno spodoba się małym dziewczynkom Zapraszamy na piosenkę z Bajki, sami oceńcie muzykę.

wyświetleń 15072

 

BAJKI - SHREK cz.1 Hallelujah

 

Piosenki dla dzieci Shrek zielony Ogr

Hallelujah drogie dzieci posłuchajcie piosenki z bajki SHREK część pierwsz. Bajka nie jest nowością została nakręcona 13 lipca 2001 mimo to nadal jest to jedna z ciekawszych propozycji dla dzieci jak i rodziców. Ta bajka jest międzypokoleniowa, spodoba się zobaczcie jeżeli nie oglądaliście. Opowiada o olbrzymie zielonym Ogrze który żył samotnie na niezamieszkałym bagnie. Lecz pewnego dnia jego spokój zakłóciły różni bohaterowie znanych bajek. Życie na bagnie od tego momentu stało się nie do wytrzymania wilk sypiał w jego łóżku a trzy tłuste świnki znalazły sobie miejsce w jego spiżarni. Aby odzyskać samotnię Shrek wchodzi w układ ze złym księciem Farquaadem. Co było dalej dowiecie się oglądając bajkę dla dzieci pod tytułem SHREK. Teraz możecie posłuchać piosenki dla dzieci ze ścieżki dźwiękowej. Genialne wykonanie utworu Hallelujah buduje nastrój nie do opisania słowami, ta piosenka czaruje więc posłuchajcie tej i wielu innych piosenek dla dzieci. Zapraszamy.

 

wyświetleń 15365

 

BAJKI - Smerfy -Teledysk dla dzieci

 

Piosenki dla dzieci Smerfy

Zapraszamy wszystkie dzieci na przypomnienie sobie piosenki dla dzieci z bajki SMERFY. Jest to piosenka z serialu animowanego o niebieskich ludzikach który można było oglądać w dobranocce dla dzieci w telewizji polskiej. Smerfy to małe stworzenia człekokształtne które żyją w jednym z europejskich lasów w zgodzie z przyrodą. Każdy smerf jest indywidualnością . Spotkamy Łasucha, Mądralę, Osiłka, Pracusia, Zgrywusa, Śpiocha, Lalusia, Papę Smerfa, Smerfetkę i wielu innych. Twórcą jest belgijski rysownik komiksowy Peyo. Powstał komiks, serial animowany oraz film pełnometrażowy opowiadający o przygodach smerfów. Smerfy znane są dzieciom na całym świecie. Posłuchaj muzyki intro z bajki SMERFY.

wyświetleń 11246

 

BAJKI - Piosenki Muminki

 

Piosenki dla dzieci Muminki

Poznajcie Muminki - piosenka intro z bajki. Jeżeli jeszcze nie znacie Muminków posłuchajcie piosenki dla dzieci i jeśli zainteresuje was magiczny świat doliny Muminków obejrzyjcie koniecznie bajkę dla dzieci. Muminki to stworzenia które są troszeczkę podobne do hipopotamów lecz żyją w odległej krainie gdzie wszystko może się zdarzyć. Muminki polubiły dzieci na całym świecie zachęcamy rodziców do czytania dzieciom np. Dolina Muminków.

wyświetleń 9237

 

BAJKI - Tik Tak

 

Tik Tak piosenka dla dzieci

Wasi rodzice na pewno pamiętają piosenkę dla dzieci z programu Tik Tak. W programie tym często gościł zespół Fasolki i wykonywał piosenki dla dzieci. Był to program muzyczno-dydaktyczny bardzo popularny w tamtych czasach. Pierwsze odcinki powstały 1981 i program został zdjęty z anteny dopiero w 1999. Posłuchajcie intra TIK TAK Zapraszamy dzieciaki.

wyświetleń 21037

 

BAJKI - Shrek - All Star

 

Piosenki dla dzieci Ogr was zaskoczy

Zobaczcie w skrócie co sie działo w bajce SHREK część 1. Słuchając piosenki dla dzieci All Star możecie przyjrzeć się co spotkało wielkiego zielonego Ogra. Jakie przeszkody spotka na drodze  prowadzącej do odzyskania swojego pięknego bagna. Wersja piosenki dla dzieci w języku Angielskim. Zapraszamy do odsłuchania utworu All Star z bajki Shrek a tych którzy jeszcze nie oglądali bajki do jej obejrzenia naprawdę warto.  

wyświetleń 12179

 

BAJKI - Gumisie

 

Piosenki dla dzieci Gumisie

Gumisie harcują po lesie szarżują wszędzie dziś słychać donośny ich śpiew.
Zawsze zwycięskie, waleczne, rycerskie, każda przygoda zapiera nam dech. Jedna z fajniejszych przygodowych bajek o dzielnych Gumisiach. Posłuchajcie intra ta piosenka dla dzieci szybko w pada w ucho.

 

wyświetleń 27321

 

BAJKI - Miś Uszatek

 

Piosenki dla dzieci Miś Uszatek

Któż nie pamięta przezabawnego Misia który śpiewał piosenki dzieciom na dobranoc. Cofnijmy się w przeszłość i posłuchajmy piosenki w wykonaniu Misia Uszatka.

 

wyświetleń 33686

 

BAJKI - Król Lew Hakuna Matata


Piosenki dla dzieci Król Lew

Porywająca piosenka dla dzieci z bajki Król Lew w wykonaniu Pumby i Tima, jeżeli jeszcze tego nie słyszałeś włącz teledysk dla dzieci Hakuna Matata

 

wyświetleń 17134

 

BAJKI -Bob Budowniczy

 

Piosenki dla dzieci Król Lew

Bob budowniczy tego Pana chyba nie trzeba przedstawiać. Zawsze wesoły i pełen pomysłów Bob znajdzie wyjście z każdej sytuacji. Zapraszamy na Piosenkę dla dzieci z kreskówki pod tytułem Bob Budowniczy zawsze da radę jak zawsze znajdziecie również tekst piosenki i teledysk dla dzieci.

 

wyświetleń 28961


BAJKI -Madagaskar Wyginam Śmiało Ciało

 

Piosenki dla dzieci Król Lew

Nie wiesz czy warto poświęcić trochę czasu na Madagaskar 1 i 2 ta piosenka dla dzieci śpiewana przez Króla Juliana na pewno cię przekona, że warto i jeszcze raz warto. Słowa muzyka animacja to trzeba zobaczyć choć piosenka nie jest kierowana do najmłodszych znajdzie swoich miłośników zapraszamy.

 

wyświetleń 39595

 

BAJKI -Pszczółka Maja

 

Piosenki dla dzieci Król Lew

Pszczółka Maja lata świetności ma za sobą. Królowała w latach prl 80 90 XX wieku. To dzięki przygodom tej sympatycznej pszczółki jako dzieci mogliśmy poznawać świat przyrody jej oczami. Był to niezwykle popularny serial animowany minionych lat. Zachęcamy do dosłuchania piosenki dla dzieci Pszczółka Maja i na chwilę cofnięcie się do lat 80 XX wieku. Piosenkę dla dzieci śpiewał Zbigniew Wodecki.

 

wyświetleń 19474


BAJKI -Stacyjkowo

 

Piosenki dla dzieci Król Lew

Piosenki dla dzieci – Stacyjkowo. Zobacz zwiastun bajki o pociągach wykonanej techniką komputerową. Wesołe  pociągi zawsze ochoczo zabierają się do pracy. Zapowiedź bajki wygląda bardzo obiecująco. To będzie konkurencja dla Tomka i jego przyjaciół. Zapraszamy na intro bajki STACYJKOWO.

 

wyświetleń 14216

 

   Piosenki dla dzieci - kontakt: pluszczuok@gmail.com