nasze logo serwisu piosenki dla dzieci

  kolorowe kolorowankiAKTUALNOŚCI

Zapraszamy do odsłuchania piosenek dla dzieci Zespołu Arka Noego. Ta fantastyczna grupa nagrał genialne piosenki dla dzieci. Systematycznie będziemy zamieszczać Teledyski z ich udziałem te nowe jak i starsze. Naszym zdaniem rodzj muzyki wykonywany przez Arkę Noego spodoba się nie tylko dzieciom ale i dorosłym. Posłuchaj i oceń sam Piosenki dla dzieci.


Uruchomiona została podstrona księga gości. Przesyłając adres strony o tematyce dziecięcej lub kierowanej do rodziców wraz z opisem 300 - 350 znaków możesz podlinkować swój serwis na naszej stronie Piosenki dla dzieci


Już działa system głosowania na ulubione piosenki. Niebawem dodamy możliwość sortowania piosenek w oparciu o wasze głosy.

Zachęcamy do oddawania głosów na piosenki dla dzieci zarówno pozytywnych jak i negatywnych. Pozwoli nam to na oddzielenie mało interesujących piosenek dla dzieci od piosenek które warto posłuchać.FASOLKI - Piosenki dla dzieci ( teledyski dla dzieci)

ZACHĘCAMY WSZYSTKICH DO ODWIEDZENIA NASZEGO NOWEGO SERWISU PUZZLE DLA DZIECI I NIE TYLKO. LUBISZ UKŁADAĆ PUZZLE TA STRONA JEST PRZEZNACZONA WŁAŚNIE DLA CIEBIE.

 

www.puzzleonline.eu

dopasuj elementy puzzli online świetna zabawa gwarantowana

 

Fasolki to zespół muzyczny którego słuchali wasi rodzice, lecz ich piosenki do dziś są śpiewane. Doczekały się również wielu nowoczesnych wersji odtwórczych. Najbardziej znane piosenki dla dzieci to – Mydło, Domowa piosenka, Czuję głód, A ja rosnę, Zabiorę brata, Kropelka złotych marzeń, Witaminki dla chłopczyka i dziewczynki. Posłuchajcie i obejrzyjcie teledyski fasolek, może podobnie jak waszym rodzicom piosenki i wam się spodobają.

 

 

FASOLKI KAŻDY MA JAKIEGOŚ BZIKA

 

Piosenki dla dzieci Ty jesteś moim skarbem

Piosenka dla dzieci oryginalny teledysk Fasolek. Główny bohater piosenki lubi hodować różne zwierzaki a wy jakie macie hobby, jakiego macie bzika. Rodzice na pewno pamiętają tę piosenkę jak również inne w wydaniu Fasolek. Przypomnijmy sobie jak to leciało.

 

wyświetleń 14557

 

 

FASOLKI A JA ROSNĘ I ROSNĘ

 

Piosenki dla dzieci Ty jesteś moim skarbem

Cóż starsi słuchacze na pewno pamiętają tę piosenkę z dzieciństwa łezka sie kręci mamy nadzieje że maluszkom spodoba się również. Zobaczcie dzieciaki jak Konrad słuchając tej piosenki dla dzieci szybko rośnie i zmienia się na naszych oczach. Rodzice udokumentowali i postanowili podzielić się filmem tworząc teledysk dla dzieci tak by została pamiątka dla Konrada z jego dzieciństwa. Popieramy taką formę przekazu i POLECAMY odsłuchanie piosenki A ja rosnę i rosnę FASOLKI - to były przeboje.

 

wyświetleń 56052

 

FASOLKI - ZAJĄC POZIOMKA

 

Piosenki dla dzieci Bursztynek

Piosenka dla dzieci zespołu Fasolki. Kukiełkowy zając poziomka występował w programie Tik Tak. Obejrzyjmy teledysk dla dzieci i posłuchajmy piosenki o zającu poziomce samochwale. Ogon, uszy, zęby dwa, hej Poziomka, hej to ja! Dzieciaki nadal przepadają za piosenkami zespołu Fasolki sami się przekonajcie.

 

wyświetleń 13754

 

FASOLKI - OGÓREK

 

Piosenki dla dzieci Bursztynek

Piosenka dla dzieci śpiewają małe Fasolki. Piosenka o zielonym ogórku którego widzimy na obrazku trzeba przyznać całkiem zabawnie wygląda. Takie piosenki słuchali nasi rodzice gdy byli jeszcze dziećmi, zobaczcie jak kiedyś śpiewały Fasolki oglądając teledysk dla dzieci w Oryginale. Muzyka fasolek doczekała się wielu odsłon w nowoczesnej oprawie graficznej nadal piosenki śpiewane są przez kolejne pokolenia małych artystów. Zapraszamy na piosenkę dla dzieci od fasolek OGÓREK OGÓREK.

 

wyświetleń 16933

 

FASOLKI - BURSZTYNEK

 

Piosenki dla dzieci Bursztynek

Brusztynek Bursztynek w wykonaniu żaby Moniki i Kulfona. Jednak żaby potrafią śpiewać piosenki i to całkiem nieźle. Kiedyś dzieci miały swoje piosenki. Przypomnijmy sobie oglądając teledysk dla dzieci zieloną i zabawną żabę Monikę i jej czerwonego przyjaciela Kulfona. Razem występowali w programie dziecięcym Ciuchcia w 1992-2000 ciepło przyjętym przez młodych widzów. Kulfon i Monika pochodzili z planety Kulfocentauris leżącej gdzieś w odległej przestrzeni kosmicznej. Ich mentorem był doktor Ciekawski. Teraz czas na piosenkę dla dzieci Bursztynek Bursztynek tak to leciało.

 

wyświetleń 31411

 

FASOLKI - ZUZIA

 

Piosenki dla dzieci Witaminki

Zuzia Lalka nie duża piosenka dla dzieci w oryginale śpiewana przez grupę Fasolki. Obejrzyjcie teledysk dla dzieci w wykonaniu Mini Mini. Tekst nie został zmieniony możecie porównać współczesne wykonanie tego utworu kierowanego do dzieci. Kolorowy teledysk choć jakość w obecnej formie na youtube nie powala.

 

wyświetleń 34751

 

FASOLKI - WITAMINKI

 

Piosenki dla dzieci Witaminki

Witaminki witaminki wasz maluch słuchając piosenki dla dzieci dowie się jak wielkie znaczenie mają dla jego rozwoju tytułowe witaminki. Chcesz być silny i zdrowy musisz jeść witaminki. Teledysk dla dzieci w wykonaniu mini mini.

 

wyświetleń 20153

 

FASOLKI - SCZOTKA PASTA

 

Piosenki dla dzieci Witaminki

Znana chyba wszystkim rodzicom piosenka dla dzieci zespołu FASOLKI - Szczotka Pasta Kubek tra ta ta ta. Przypomina naszym maluchom że mycie zębów jest bardzo ważną czynnością od której zależy czy będziemy mieć zdrowe zęby. Muzyka dla dzieci jaką nagrywał zespół fasolki przeszła już do Historii. Cofnijmy się w czasie i przypomnijmy sobie jak to leciało.

wyświetleń 15786

 

FASOLKI - MYDŁO

 

Piosenki dla dzieci Witaminki

Muzyka jaką w latach 80 rozpoczęła tworzyć grupa muzyczna Fasolki, do dzisiejszego dnia przetrwała mimo że nadgryzł ją ząb czasu. To już kolejna kultowa piosenka dla dzieci której nie mogło zabraknąć na tej stronie. Zapraszamy rodziców i dzieci do wspólnej zabawy mamy nadzieje że będzie śpiewająco.

wyświetleń 21867

 

   Piosenki dla dzieci - kontakt: pluszczuok@gmail.com