nasze logo serwisu piosenki dla dzieci

  kolorowe kolorowankiAKTUALNOŚCI

Zapraszamy do odsłuchania piosenek dla dzieci Zespołu Arka Noego. Ta fantastyczna grupa nagrał genialne piosenki dla dzieci. Systematycznie będziemy zamieszczać Teledyski z ich udziałem te nowe jak i starsze. Naszym zdaniem rodzj muzyki wykonywany przez Arkę Noego spodoba się nie tylko dzieciom ale i dorosłym. Posłuchaj i oceń sam Piosenki dla dzieci.


Uruchomiona została podstrona księga gości. Przesyłając adres strony o tematyce dziecięcej lub kierowanej do rodziców wraz z opisem 300 - 350 znaków możesz podlinkować swój serwis na naszej stronie Piosenki dla dzieci


Już działa system głosowania na ulubione piosenki. Niebawem dodamy możliwość sortowania piosenek w oparciu o wasze głosy.

Zachęcamy do oddawania głosów na piosenki dla dzieci zarówno pozytywnych jak i negatywnych. Pozwoli nam to na oddzielenie mało interesujących piosenek dla dzieci od piosenek które warto posłuchać.KOŁYSANKI - Piosenki dla dzieci ( teledyski dla dzieci)

 

ZACHĘCAMY WSZYSTKICH DO ODWIEDZENIA NASZEGO NOWEGO SERWISU PUZZLE DLA DZIECI I NIE TYLKO. LUBISZ UKŁADAĆ PUZZLE TA STRONA JEST PRZEZNACZONA WŁAŚNIE DLA CIEBIE.

 

www.puzzleonline.eu

puzzle online dla puzzlomaniaków

 

Kołysanki dla dzieci to najlepsze usypiacze dla twojego dziecka. Gdy twoje dziecko polubi jedną z kołysanek puszczaj mu muzyczkę przed zaśnięciem. Po kilku dniach już sama melodia będzie przygotowywała dziecko do snu. Najlepszy efekt osiągniemy gdy Mam sama będzie śpiewać dziecku na dobranoc gdyż głos mamy ma magiczne właściwości. Przekonajcie się sami i zaśpiewajcie kołysankę dziecku.

 

 

 

 

KOŁYSANKI - Od Mini Mini

 

Piosenki dla dzieci Dorotka

Kołysanka od Mini Mini. Jak zwykle rewelacyjna kołysanka dla dzieci od stacji telewizyjnej Mini Mini. Muzyka i delikatny głos uśpi każde maleństwo. Warto nauczyć się tekstu i spiewać tą kołysankę dziecku gdy nie może zasnąć. Jedna z lepszych piosenek dla dzieci.

 

wyświetleń 75201

 

KOŁYSANKA DLA OKRUSZKA -SEWERYN KRAJEWSKI

 

dla Wojtusia Kołysanka Iskiereczka

Jak przygotować dziecko do snu? Jest jeden sprawdzony sposób, puść dziecku kilka kołysanek a uspokoi się i łatwiej będzie położyć ci je do łóżeczka. Seweryn Krajewski ma w głosie tę magiczną moc która łapie za serce i sprawia że chętnie wracamy do jego piosenek. Posłuchajcie Kołysanki dla dzieci może to ta piosenka będzie czarować wasze maleństwo do snu.

 

wyświetleń 11609

 

KOŁYSANKI -ACH ŚPIJCIE MOJE DZIECI

 

dla Wojtusia Kołysanka Iskiereczka

Kołysanka dla dzieci „Ach śpijcie moje dzieci” To wspólny projekt Magdy Umer i Grzegorza Turnaua – rok wydania 2010r. Płyta to tradycyjne oraz obecne piosenki na dobranoc śpiewane dzieciom. Znajdziecie na niej takie piosenki jak „Aaa kotki dwa” czy Ach śpij kochanie) nie zabraknie również już zapomnianych kołysanek typu „Bajka iskierki”, „Już gwiazdy lśnią”. Wszystkie kołysanki opracował Grzegorz Turnau śpiewając w duecie z Magdą Umer. Posłuchajcie jednej z usypianek może zachęci was do zakupu płyty. Czas na piosenkę dla dzieci Zapraszamy.

 

wyświetleń 12510

 

KOŁYSANKI -W MUSZELKACH TWOICH DŁONI

 

dla Wojtusia Kołysanka Iskiereczka

To pełna ciepła kołysanka która śpiewa Grzegorz Turnau. Posłuchajmy kołysanki dla dzieci pt. „W muszelkach twoich dłoni”. Kołysanka pochodzi z płyty „Księżyc w misce” – jest to szósty album z poezją śpiewaną Grzegorza Turnaua z 1998 roku. Jeżeli twojemu dziecku spodoba się ta piosenka może warto zdobyć całą płytę naprawdę warto. Zapraszamy do słuchania tylko dobra muzyka.

 

wyświetleń 12823

 

KOŁYSANKI -WRÓŻKI - GRZEGORZ TURNAU

 

dla Wojtusia Kołysanka Iskiereczka

Kołysanka dla dzieci z płyty pt. Kołysanki – Utulanki (Umer Magda & Turnau Grzegorz). Jak zwykle przepiękna kołysanka wykonana przez Grzegorza Turnau, muzykę napisał do wiersza Doroty Gellner.
Jeżeli szukacie dobrych kołysanek dla dzieci z przyjemnością możemy wam polecić tę płytę. Ta płyta z piosenkami dla dzieci jest zbiorem tradycyjnych jak i nowoczesnych kołysanek, które zostały od nowa zaaranżowane przez Grzegorza Turnau. Kołysanki zostały dobrane z myślą o rodzicach którzy chcieli by śpiewać wieczorem kołysanki swojemu dziecka.
Każdy rodzic z pewnością znajdzie kołysankę która spodoba dziecku które słuchając śpiewu mamy czy taty szybko i w poczuciu bezpieczeństwa uśnie. Zapraszamy do odsłuchania jednej z piosenek dla dzieci którą znajdziecie na płycie UTULANKI -KOŁYSANKI

 

wyświetleń 11986

 

KOŁYSANKI - MUZYKA BOBASA

 

dla Wojtusia Kołysanka Iskiereczka

Kołysanka dla dzieci Muzyka Bobasa. Słuchanie muzyki już od samego początku ma duży wpływ na późniejszy rozwój dziecka. Znaczenie muzyki jest wśród rodziców nadal niedoceniane a przecież odgrywa niebagatelna rolę w procesie edukacyjnym. Muzyka ma wpływ na takie obszary jak kreatywność, koncentracja, rozwój intelektualny czy społeczny. Zachęcamy rodziców do odsłuchania muzyki z płyty muzycznej przeznaczonej właśnie dla BOBASA. Idealna kołysanka dla dziecka z odgłosami morza posłuchaj.

 

wyświetleń 15288

 

KOŁYSANKI - SMERFY SERCE PIK PIK

 

dla Wojtusia Kołysanka Iskiereczka

Kołysanka dla dzieci od Smerfnej kapeli Serce Pik Pik. Zapraszamy dzieciaki do do przesłuchania tej pioseneczki a oczki same się zamkną. Drodzy rodzice pamiętajcie kołysanki to świetny sposób aby uspokoić i przygotować dziecko do snu. We śnie czeka wiele smerfnych przygód pora spać. Zapraszamy na teledysk z muzyką SMERFNE HITY.

 

wyświetleń 14305

 

KOŁYSANKI - ISKIERECZKA

 

dla Wojtusia Kołysanka Iskiereczka

Przyjemna dla ucha kołysanka dla dzieci. Wiekowa już kołysanka na pewno nie jedna mama i tatuś słuchali jej w dzieciństwie. Teraz przyszła pora aby obecni rodzice zaśpiewali tę kołysankę swoim dzieciom. Przypomnijmy sobie słowa kołysanki i linię melodyczną słuchając piosenki dla dzieci ISKIERECZKA.

 

wyświetleń 83369

 

KOŁYSANKI - od Kubusia Puchatka

 

kołysanki dla dzieci pszczółkowa muzyka

Dzieci uwielbiają słuchać przed snem kołysanek śpiewanych przez mamusie. Jest to sygnał iż nastał koniec dnia i czas na sen. W tym teledysku dla dzieci to Kubuś Puchatek śpiewa kołysankę pszczółkom do snu, jest to jego sposób na dostanie się do miodku bez narażania się na ostre żądła. Jak wiadomo Kubuś Puchatek przepada za miodkiem a najlepszy jest prosto z ula. Zapraszamy na piosenkę dla dzieci Pszczółkowa kołysanka. Zobaczcie czy ten sposób zadziała.

 

wyświetleń 15214

 

KOŁYSANKI - W sukieneczkach z pajęczynki

 

Piosenki dla dzieci od Mini Mini

Kolejna pioseneczka dla dzieci z serii usypiacze. Przy tych melodiach twoje dziecko uspokoi się i wyciszy. Pomoże ci w usypianiu twojego maleństwa. Serię od mimi mini uwielbiają maluchy. Naucz się tekstu i nuć tę melodię dziecku na dobranoc a zobaczysz jaką moc mają kołysanki. Głos matki to najmilsze dźwięki dla dziecka przy nich czuje się bezpiecznie i szybko zasypia. A teraz czas na piosenkę W sukieneczkach z pajęczynki od Mini Mini

 

wyświetleń 16821

 

KOŁYSANKI - Dorotka

 

Piosenki dla dzieci Dorotka

Wasze maleństwo do snu ukołysze roztańczona Dorotka po aktywnym dniu. Ta kołysanka na pewno przypadnie waszym maluchom do gustu.

 

wyświetleń 36169

 

KOŁYSANKIi Anna Jantar - Złoty jeż

 

Piosenki dla dzieci Duchy Złoty Jeż

Posłuchajcie kołysanki o złotym jeżu wykonanie Anna Jantar. Ta piosenka dla dzieci w mgnieniu oka sprawi iż waszym maluchom opadną powieki. Jak zwykle tekst piosenki zamieszczony dalej.

 

wyświetleń 15060

 

KOŁYSANKI - ACH ŚPIJ KOCHANIE

 

Piosenki dla dzieci Ach śpij kochanie

Ta kołysanka jest znana chyba wszystkim rodzicom. Wpadająca w ucho muzyka i ciekawy tekst kołysanki na pewno spodoba się waszemu maleństwu. Zachęcamy do odsłuchania tej wersji w wykonaniu Mini - Mini.

 

wyświetleń 26520


KOŁYSANKI - ACH ŚPIJ KOCHANIE

 

Piosenki dla dzieci Ach śpij kochanie

Kołysanka stworzona dla telewizji dziecięcej Mini Mini. Wokalistka swoim czarującym głosem uśpi każde maleństwo. Twoje dziecko ma problemy z usypianiem spróbuj tej piosenki dla dzieci powinno pomóc.

 

wyświetleń 16530

 

   Piosenki dla dzieci - kontakt: pluszczuok@gmail.com