nasze logo serwisu piosenki dla dzieci

  kolorowe kolorowankiAKTUALNOŚCI

Zapraszamy do odsłuchania piosenek dla dzieci Zespołu Arka Noego. Ta fantastyczna grupa nagrał genialne piosenki dla dzieci. Systematycznie będziemy zamieszczać Teledyski z ich udziałem te nowe jak i starsze. Naszym zdaniem rodzj muzyki wykonywany przez Arkę Noego spodoba się nie tylko dzieciom ale i dorosłym. Posłuchaj i oceń sam Piosenki dla dzieci.


Uruchomiona została podstrona księga gości. Przesyłając adres strony o tematyce dziecięcej lub kierowanej do rodziców wraz z opisem 300 - 350 znaków możesz podlinkować swój serwis na naszej stronie Piosenki dla dzieci


Już działa system głosowania na ulubione piosenki. Niebawem dodamy możliwość sortowania piosenek w oparciu o wasze głosy.

Zachęcamy do oddawania głosów na piosenki dla dzieci zarówno pozytywnych jak i negatywnych. Pozwoli nam to na oddzielenie mało interesujących piosenek dla dzieci od piosenek które warto posłuchać.BAJKI Piosenki dla dzieci - teledyski dla dzieci

 

ZACHĘCAMY WSZYSTKICH DO ODWIEDZENIA NASZEGO NOWEGO SERWISU PUZZLE DLA DZIECI I NIE TYLKO. LUBISZ UKŁADAĆ PUZZLE TA STRONA JEST PRZEZNACZONA WŁAŚNIE DLA CIEBIE.

 

www.puzzleonline.eu

dopasuj puzzle dla dzieci

 

Dzieciaki zapraszamy na kolorowe teledyski dla dzieci od Kinder Niespodzianki. Dużo dobrej muzyki dla najmłodszych. Jakość wykonania teledysków na wysokim poziomie a piosenki same wpadają w ucho. Posłuchajcie piosenek dla dzieci od Kinder Niespodzianki może tutaj znajdziecie swoją ulubioną piosenkę.

 

Teledyski dla dzieci - Biegnijmy na spacer

 

Piosenki dla dzieci Pan KLeks Zaprasza

Piosenka dla dzieci o psim przyjacielu. Posłuchaj co piesek myśli gdy czeka na swojego Pan. Zwierzęta uwielbiają spacery na których mogą zużyć swoje pokłady energii. Jak zwykle Kinder Niespodzianka ma dla nas Kolorowy teledysk posłuchaj muzyki dla najmłodszych.

wyświetleń 9206

 

Piosenki dla dzieci - Zostań moją przyjaciółką

 

Piosenki dla dzieci Pan KLeks Zaprasza

Piosenka dla dzieci o przyjaźni. Ten Teledysk bardziej spodoba się dziewczynkom, gdyż to raczej nie klimaty chłopaków. Przyjaciół można mieć na całym świecie ale aby łatwiej się komunikować musicie dzieciaki uczyć się języków obcych. Na początek poproście rodziców o pomoc. Fajny kolorowy teledysk dla dzieci od Kinder niespodzianki która już przyzwyczaiła nas do wysokiej jakości oprawy graficznej swoich teledysków. Czas na piosenkę dla dzieci Zostań moją przyjaciółką.

wyświetleń 46247

 

Piosenki dla dzieci - Skacz do Góry

 

Piosenki dla dzieci Pan KLeks Zaprasza

Posłuchajcie dzieciaki piosenki do Kinder Niespodzianki. Zobaczcie jakie różne sporty uprawiają zwierzaki w teledysku dla dzieci. Pamiętajcie sport to zdrowie ruszcie się z kanapy czas się troszkę poruszać.

wyświetleń 10619

 

Piosenki dla dzieci - Magiczna Podróż

 

Magiczna Podróż - Kinder Niespodzianka

Trzy przyjaciółki uruchamiają wyobraźnię i zaczynają swoją podróż w której wszystko jest możliwe. Zobacz jakie magiczne rzeczy dzieją się w tej piosence od Kinder Niespodzianki.

wyświetleń 9018

 

   Piosenki dla dzieci - kontakt: pluszczuok@gmail.com