nasza główna strona piosenki dla dzieci

  kolorowe kolorowankiAKTUALNOŚCI

Zapraszamy do odsłuchania piosenek dla dzieci Zespołu Arka Noego. Ta fantastyczna grupa nagrał genialne piosenki dla dzieci. Systematycznie będziemy zamieszczać Teledyski z ich udziałem te nowe jak i starsze. Naszym zdaniem rodzj muzyki wykonywany przez Arkę Noego spodoba się nie tylko dzieciom ale i dorosłym. Posłuchaj i oceń sam Piosenki dla dzieci.


Uruchomiona została podstrona księga gości. Przesyłając adres strony o tematyce dziecięcej lub kierowanej do rodziców wraz z opisem 300 - 350 znaków możesz podlinkować swój serwis na naszej stronie Piosenki dla dzieci


Już działa system głosowania na ulubione piosenki. Niebawem dodamy możliwość sortowania piosenek w oparciu o wasze głosy.

Zachęcamy do oddawania głosów na piosenki dla dzieci zarówno pozytywnych jak i negatywnych. Pozwoli nam to na oddzielenie mało interesujących piosenek dla dzieci od piosenek które warto posłuchać.Teledyski dla Dzieci - Pszczółka Maja Kółko Graniaste

 

ZACHĘCAMY WSZYSTKICH DO ODWIEDZENIA NASZEGO NOWEGO SERWISU PUZZLE DLA DZIECI I NIE TYLKO. LUBISZ UKŁADAĆ PUZZLE TA STRONA JEST PRZEZNACZONA WŁAŚNIE DLA CIEBIE.

 

www.puzzleonline.eu

po piosenkach dla dzieci czas na puzzle online

 

Teledyski dla Dzieci - Kółko Graniaste

 

LICZBA ODSŁON: 34419

powrót

obrazek górny róg lewy
obrazek górny róg prawy
119

77%


  zagłosuj

37

TEKST PIOSENKI - Kółko Graniaste

Kółko graniaste,
czterokanciaste!
Kółko nam się połamało,
cztery grosze kosztowało,
a my wszyscy bęc!

Przyszedł kowal z młotem,
Wziął się za robotę.
Tak piłował,
Tak heblował,
Całe koło zreperował,
A my wszyscy: "Hura!"

 

 

ZOBACZ INNE PIOSENKI DLA DZIECI

 

   Piosenki dla dzieci - kontakt: pluszczuok@gmail.com