nasza główna strona piosenki dla dzieci

  kolorowe kolorowankiAKTUALNOŚCI

Zapraszamy do odsłuchania piosenek dla dzieci Zespołu Arka Noego. Ta fantastyczna grupa nagrał genialne piosenki dla dzieci. Systematycznie będziemy zamieszczać Teledyski z ich udziałem te nowe jak i starsze. Naszym zdaniem rodzj muzyki wykonywany przez Arkę Noego spodoba się nie tylko dzieciom ale i dorosłym. Posłuchaj i oceń sam Piosenki dla dzieci.


Uruchomiona została podstrona księga gości. Przesyłając adres strony o tematyce dziecięcej lub kierowanej do rodziców wraz z opisem 300 - 350 znaków możesz podlinkować swój serwis na naszej stronie Piosenki dla dzieci


Już działa system głosowania na ulubione piosenki. Niebawem dodamy możliwość sortowania piosenek w oparciu o wasze głosy.

Zachęcamy do oddawania głosów na piosenki dla dzieci zarówno pozytywnych jak i negatywnych. Pozwoli nam to na oddzielenie mało interesujących piosenek dla dzieci od piosenek które warto posłuchać.Teledyski dla Dzieci

 

ZACHĘCAMY WSZYSTKICH DO ODWIEDZENIA NASZEGO NOWEGO SERWISU PUZZLE DLA DZIECI I NIE TYLKO. LUBISZ UKŁADAĆ PUZZLE TA STRONA JEST PRZEZNACZONA WŁAŚNIE DLA CIEBIE.

 

www.puzzleonline.eu

układanki dla każdego jako puzzle online

 

W Internecie jest dużo piosenek dla dzieci, na youtube znajduje się spory zbiór utworów muzycznych kierowanych do najmłodszych. Naszym celem jest wybranie tych które cieszą się największą popularnością wśród słuchaczy i zamieszczenie ich w jednym miejscu. Dokonując wyboru zwracamy uwagę na tekst, melodię, wykonanie teledysku dla dzieci, ilość odwiedzin czy komentarze. Staramy się wybrać tylko te najbardziej wartościowe które mają szansę stać się ulubionymi piosenkami waszych dzieci. Kolorowe teledyski dla dzieci na pewno zainteresują większość maluchów co może dać wam chwilę wytchnienia i czas na wypicie kawy. Zachęcamy was do puszczania piosenek dzieciom, pozwoli to ustalić przy muzyce jakiego rodzaju bawią i czują się najlepiej. Poniżej znajdziecie wybrane piosenki dla dzieci w formie teledysku dla dzieci włącz i posłuchaj.  

 

Teledyski dla dzieci - Cuda i dziwy - Nie wiem kto

 

Teledysk dla dzieci Chipcia

Posłuchaj piosenki dla dzieci Cuda i Dziwy. Gdy zamkniemy oczy wszystko sie może zdarzyć. Spadnie niebieski śnieżek ptaszki zaczynają szczekać a pieski latają. Fajny kolorowy malowniczy teledysk. Przyjemnie się słucha i ogląda jak zwykle Nie wiem kto stawia wysoko poprzeczkę. Posłuchaj.

wyświetleń 28094

 

Teledyski dla dzieci -Lili i PLaf - Spacer to przygoda zdrowa

 

Teledysk dla dzieci Chipcia

Piosenki dla dzieci – Spacer to przygoda. Lili i PLaf to Kotek i Piesek które nigdy się nie nudzą. Te dwa zwierzaczki nie tracą czasu siedząc w domu. Często spędzają czas na powietrzu wymyślając różne zabawy w zależności od pogody. Posłuchaj i obejrzyj fajny kolorowy teledysk dla dzieci. Oceń, jak ci się ta muzyka podobała.

wyświetleń 28094

 

Teledyski dla dzieci - Kółko Graniaste Czterokanciaste

 

Teledysk dla dzieci Chipcia

Piosenka dla dzieci które mają ochotę troszkę poskakać. Ta piosenka świetnie się do tego nadaje. Gdy już usłyszycie piosenkę zacznijcie podskakiwać, klaskać, kręcić się w kółko to świetna zabawa. Sami się przekonajcie. Piosenka skakana jest jedną z 10 utworów z albumu muzycznego „Pokręciło się Rass Tomi & Dzieciuff Squad” wydawca Luna Music.

wyświetleń 10577

 

Teledyski dla dzieci - Kółko Graniaste Czterokanciaste

 

Teledysk dla dzieci Chipcia

Piosenka dla dzieci często śpiewana na zajęciach z rytmiki. Kto w dzieciństwie nie bawił się w kółko graniaste w przedszkolu czy zerówce. Posłuchajcie nowego wykonania na teledysku bohaterowie z bajki Pszczółka Maja Piosenka Kółko Graniaste. To były czasy beztroskie.

wyświetleń 35400

 

Teledyski dla dzieci - Na tapczanie siedzi Leń

 

Teledysk dla dzieci Chipcia

Centrum Uśmiechu zaprasza na piosenki dla dzieci tym razem znany wiersz Jana Brzechwy – Na tapczanie siedzi Leń. Zobaczcie jak wyszło piosenka w nowej odsłonie z rokowym brzmieniem. Na teledysku burak nieźle wymiata na gitarze. Czas na teledysk Na tapczanie siedzi Leń.

wyświetleń 9679

 

Teledyski dla dzieci - Olimpiada w Jarzynowie

 

Teledysk dla dzieci Chipcia

Kolorowy teledysk dla dzieci o warzywach i owockach. Zobacz w jakich dyscyplinach biorą udział jarzyny kto zajmie pierwsze miejsce a kto drugie. Piosenka dla dzieci pochodzi z płyty CD 10 lat Centrum Uśmiechu – Bajkowe przeboje dla dzieci (mini mini Poleca). Obejrzyj zmagania w jarzynowie, co tam się wyprawia owoce i warzywa skaczą, biegają świat stanął na głowie.

wyświetleń 36770

 

Teledyski dla dzieci -Boogie Woogie

 

Teledysk dla dzieci Chipcia

Aida, Socha Małgorzata, Kot Tomasz, Pakosińska Katarzyna, Bosak Marcin, Pikuła Monika Producent: Magic Records. Posłuchajcie jednej z piosenek dla dzieci z płyty CD Aida. Jeżeli piosenka spodoba się waszym dzieciom zachęcamy do kupna krążka. Kupując płyte wspieracie dzieciaki z sierocińca w Gruzji. Co znajdziecie na płycie: wiele zabawnych piosenek dla najmłodszych dużo dobrej rozrywki.
Album przeznaczony jest nie tylko dla dzieci ale także dla dorosłych którzy doceniają piękno języka polskiego i zabawną literaturę.

wyświetleń 36249

 

Teledyski dla dzieci -Boogie Woogie

 

Teledysk dla dzieci Chipcia

Music video - Justyna Bojczuk, Bartus Gozdziewski Jr, Benek Lewandowski - Boogie Woogie.
Naszym zadaniem wyszło bardzo fajnie. Widać że dzieciaki dobrze się bawią. Typowa Muzyka dla przedszkolaka. Można poskakać i pośpiewać. Teledysk dla dzieci bajkowa sceneria prowadzi nas przez cztery pory roku. Dzieci jak to dzieci zabawa trwa cały rok. Posłuchajcie piosenki Boogie Woogie.

wyświetleń 29736

 

Piosenki dla dzieci - Papa Smerf

 

Teledysk dla dzieci Chipcia

Smerfne Hity to zestaw piosenek dla dzieci wydawanych na kasetach magnetofonowych i CD. Celem przedsięwzięcia było wydanie znanych piosenek w smerfowej aranżacji muzyka adresowana oczywiście do dzieci. W sumie wydano 13 serii od 1997 roku do 2006. Teksty do smerfowych hitów w większości napisał Jacek Cygan i Jan Kazimierz Siwek. Po długiej przerwie w 2012 roku wydana została kolejna płyta „Smerfne Hity 2012”. Piosenka którą możecie posłuchać znajduje się na płycie Smerfne Hity 3 1998r. Może ta smerfna piosenka dla dzieci zachęci was do zapoznania się z innymi utworami z tej serii. Sami oceńcie.

wyświetleń 9894

 

Piosenki dla dzieci - Kiki Luna "Robot"

 

Teledysk dla dzieci Chipcia

Zapraszamy wszystkie dzieci do zapoznania się z nową piosenką z płyty CD Kiki Luna. Producent zapewnia iż płyta przepełniona jest energetyczną muzyką skierowaną do najmłodszych i ich rodziców. Obejrzyjcie materiał udostępniony przez Kiki Luna na Youtube. Macie możliwość zapoznać się i zobaczyć czego można się spodziewać po zawartości płyty. Tym którym piosenka dla dzieci "Robot" spodoba się odsyłamy na stronę Kiki luna www.kikiluna.pl gdzie znajdziecie więcej materiałów i informacji odnośnie muzyki dla dzieci Kiki Luna.

wyświetleń 16841


1

2

3

 

 

   Piosenki dla dzieci - kontakt: pluszczuok@gmail.com