nasza główna strona piosenki dla dzieci

  kolorowe kolorowankiAKTUALNOŚCI

Zapraszamy do odsłuchania piosenek dla dzieci Zespołu Arka Noego. Ta fantastyczna grupa nagrał genialne piosenki dla dzieci. Systematycznie będziemy zamieszczać Teledyski z ich udziałem te nowe jak i starsze. Naszym zdaniem rodzj muzyki wykonywany przez Arkę Noego spodoba się nie tylko dzieciom ale i dorosłym. Posłuchaj i oceń sam Piosenki dla dzieci.


Uruchomiona została podstrona księga gości. Przesyłając adres strony o tematyce dziecięcej lub kierowanej do rodziców wraz z opisem 300 - 350 znaków możesz podlinkować swój serwis na naszej stronie Piosenki dla dzieci


Już działa system głosowania na ulubione piosenki. Niebawem dodamy możliwość sortowania piosenek w oparciu o wasze głosy.

Zachęcamy do oddawania głosów na piosenki dla dzieci zarówno pozytywnych jak i negatywnych. Pozwoli nam to na oddzielenie mało interesujących piosenek dla dzieci od piosenek które warto posłuchać.Teledyski dla Dzieci

 

ZACHĘCAMY WSZYSTKICH DO ODWIEDZENIA NASZEGO NOWEGO SERWISU PUZZLE DLA DZIECI I NIE TYLKO. LUBISZ UKŁADAĆ PUZZLE TA STRONA JEST PRZEZNACZONA WŁAŚNIE DLA CIEBIE.

 

www.puzzleonline.eu

układanki dla każdego jako puzzle online

 

Teledyski dla Dzieci - reklama

 

 

wyświetleń 28879

 

Teledyski dla Dzieci -My jesteśmy Krasnoludki

 

piosenki dla dzieci Spełniaja sie marzenia

Piosenka którą wasze dzieci na pewno będą uczyć się w przedszkolu. Jest to powszechnie lubiana piosenka dla dzieci szczególnie przez najmłodszych. Teraz słowa zostały wzbogacone o grafikę i tak powstał teledysk dla dzieci MY JESTEŚMY KRASNOLUDKI. Zapraszamy

 

wyświetleń 28879

 

Teledyski dla Dzieci -Gumi Miś

 

Gumi miś piosenki dla dzieci

Tego jeszcze nie było zielony gumi miś rozbawi każdego malucha. Włącz ten teledysk dla dzieci i zobacz jak magnetyczna aura zielonego misia sprawi iż będzie to ulubiona piosenka twojego dziecka. Jak zamieszczamy również tekst piosenki dla dzieci.

 

wyświetleń 57017

 

Teledyski dla Dzieci -Gumi Miś Smoczek

 

gumi miś smoczek teledyski dla dzieci

Tym razem gumi miś śpiewa o swoim największym skarbie czyli o gumowym smoczku. Nigdy się z nim nie rozstaje i nie próbujcie mu go zabierać. Do piosenki dla dzieci teledysk jak i tekst piosenki.

 

wyświetleń 19299

 

Teledyski dla Dzieci -Szybko Nie Wiem Kto

 

gumi miś smoczek teledyski dla dzieci

Pierwszy teledysk z piosenką dla dzieci grupy Nie Wiem Gdzie. Sami zobaczcie jak to wyszło, naszym zdaniem ciekawy kolorowy z fajną nutką teledysk dla dzieci.

 

wyświetleń 27506

 

Teledyski dla Dzieci -Szybko Nie Wiem Kto

 

gumi miś smoczek teledyski dla dzieci

Rewelacyjny teledysk Pat i Stanley wykonanie piosenki dla dzieci The Lion sleeps tonight. To musi zobaczyć i posłuchać każdy maluch. Satysfakcja gwarantowana. Zobaczcie maluchy jak ten hipcio umie się poruszać. Co za gracja co za wdzięk. To może być twoja ulubiona piosenka dla dzieci.

 

wyświetleń 12339

 

Teledyski dla Dzieci -Króliczek Titou

 

gumi miś smoczek teledyski dla dzieci

Kolorowa melodyjna piosenka dla dzieci o chłopcu i jego przyjacielu króliczku. Taki przyjaciel to skarb. Zapraszamy do obejrzenia ciekawie wykonane teledysku dla dzieci techniką komputerową. W trudnych chwilach ta piosenka dla dzieci podtrzymuje na duchu.

 

wyświetleń 11499

 

Teledyski dla Dzieci -Jedzie pociąg z daleka

 

gumi miś smoczek teledyski dla dzieci

Zapraszamy do odsłuchania piosenki dla dzieci Jedzie pociąg z daleka. Jeżeli twój maluch lubi pociągi to ta piosenka dla dzieci jest skierowana właśnie dla niego. Jest to wariacja dawnego przeboju Jedzie pociąg z daleka. Kolorowe pociągi i muzyka wpadająca w ucho to trzeba posłuchać.

 

wyświetleń 81913

 

Teledyski dla Dzieci -Spełniają się marzenia

 

piosenki dla dzieci Spełniaja sie marzenia

Śpiewaj z niebieską Hipcią piosenki dla dzieci. W roli głównej Hipcia jako gwiazda sceny dziecięcej. I ty w przyszłości możesz zostać gwiazdą. A teraz zapraszamy do śpiewania piosenki dla dzieci Spełniają się marzenia.

 

wyświetleń 15137


Teledyski dla Dzieci -Stary Magdonald

 

piosenki dla dzieci Spełniaja sie marzenia

Piosenki dla dzieci – Stary Mcdonald. Piosenka znana każdemu przedszkolakowi. Posłuchaj jakie zwierzęta na farmie hoduje stary Farmer. Posłuchaj dźwięków jakie wydają zwierzęta na farmie i naucz swoje dziecko je rozpoznawać. Piosenka emitowana przez stację dziecięcą BABY TV warto odwiedzić ich stronę.  Tekst piosenki jest bardzo prosty a udawanie zwierząt daje wiele radości polecamy Piosenki dla dzieci.  

 

wyświetleń 8566

 

Teledyski dla Dzieci -Tulinki Mały Miś

 

piosenki dla dzieci Spełniaja sie marzenia

Tulinki - zabawne tęczowe pluszaki, które przybyły z tęczowej krainy Tut Tut Tuli. Ciaputek, Tulinka i ziemski przyjaciel Czaruś jeżdżą po Świecie, aby tulić się do dzieci i śpiewać razem z nimi tulinkowe nutki. Posłuchaj piosenki dla dzieci od Tulinków. Skoczna muzyka idealna na szkolne dyskoteki dla dzieci. Zapraszamy na teledysk grupa Tulinki start.

wyświetleń 10988


1

2

3

4

 

   Piosenki dla dzieci - kontakt: pluszczuok@gmail.com