logo dla piosenki dla dziecikolorowe kolorowankiAKTUALNOŚCI

Zapraszamy do odsłuchania piosenek dla dzieci Zespołu Arka Noego. Ta fantastyczna grupa nagrał genialne piosenki dla dzieci. Systematycznie będziemy zamieszczać Teledyski z ich udziałem te nowe jak i starsze. Naszym zdaniem rodzj muzyki wykonywany przez Arkę Noego spodoba się nie tylko dzieciom ale i dorosłym. Posłuchaj i oceń sam Piosenki dla dzieci.


Uruchomiona została podstrona księga gości. Przesyłając adres strony o tematyce dziecięcej lub kierowanej do rodziców wraz z opisem 300 - 350 znaków możesz podlinkować swój serwis na naszej stronie Piosenki dla dzieci


Już działa system głosowania na ulubione piosenki. Niebawem dodamy możliwość sortowania piosenek w oparciu o wasze głosy.

Zachęcamy do oddawania głosów na piosenki dla dzieci zarówno pozytywnych jak i negatywnych. Pozwoli nam to na oddzielenie mało interesujących piosenek dla dzieci od piosenek które warto posłuchać.Piosenki dla dzieci - teledyski dla dzieci zbiór nr 7ZACHĘCAMY WSZYSTKICH DO ODWIEDZENIA NASZEGO NOWEGO SERWISU PUZZLE DLA DZIECI I NIE TYLKO. LUBISZ UKŁADAĆ PUZZLE TA STRONA JEST PRZEZNACZONA WŁAŚNIE DLA CIEBIE.

 

www.puzzleonline.eu

 zobacz stronę z puzzlami online 

Piosenki dla Dzieci - KOŁYSANKI -W MUSZELKACH TWOICH DŁONI

 

Grzegorz Turnau śpiewa kołysanki dla dzieci

To pełna ciepła kołysanka która śpiewa Grzegorz Turnau. Posłuchajmy kołysanki dla dzieci pt. „W muszelkach twoich dłoni”. Kołysanka pochodzi z płyty „Księżyc w misce” – jest to szósty album z poezją śpiewaną Grzegorza Turnaua z 1998 roku. Jeżeli twojemu dziecku spodoba się ta piosenka może warto zdobyć całą płytę naprawdę warto. Zapraszamy do słuchania tylko dobra muzyka.

 

wyświetleń 12820


Piosenki dla Dzieci - KOŁYSANKI -WRÓŻKI - GRZEGORZ TURNAU

 

Kołysanki dla dzieci Grzegorz Turnau Wróżki

Kołysanka dla dzieci z płyty pt. Kołysanki – Utulanki (Umer Magda & Turnau Grzegorz). Jak zwykle przepiękna kołysanka wykonana przez Grzegorza Turnau, muzykę napisał do wiersza Doroty Gellner.
Jeżeli szukacie dobrych kołysanek dla dzieci z przyjemnością możemy wam polecić tę płytę. Ta płyta z piosenkami dla dzieci jest zbiorem tradycyjnych jak i nowoczesnych kołysanek, które zostały od nowa zaaranżowane przez Grzegorza Turnau. Kołysanki zostały dobrane z myślą o rodzicach którzy chcieli by śpiewać wieczorem kołysanki swojemu dziecka.
Każdy rodzic z pewnością znajdzie kołysankę która spodoba dziecku które słuchając śpiewu mamy czy taty szybko i w poczuciu bezpieczeństwa uśnie. Zapraszamy do odsłuchania jednej z piosenek dla dzieci którą znajdziecie na płycie UTULANKI -KOŁYSANKI

 

wyświetleń 11982


Piosenki dla Dzieci - BAJKI - Smerfy - teledysk intro

 

Smerfy piosenka dla dzieci intro z bajki

Zapraszamy wszystkie dzieci na przypomnienie sobie piosenki dla dzieci z bajki SMERFY. Jest to piosenka z serialu animowanego o niebieskich ludzikach który można było oglądać w dobranocce dla dzieci w telewizji polskiej. Smerfy to małe stworzenia człekokształtne które żyją w jednym z europejskich lasów w zgodzie z przyrodą. Każdy smerf jest indywidualnością . Spotkamy Łasucha, Mądralę, Osiłka, Pracusia, Zgrywusa, Śpiocha, Lalusia, Papę Smerfa, Smerfetkę i wielu innych. Twórcą jest belgijski rysownik komiksowy Peyo. Powstał komiks, serial animowany oraz film pełnometrażowy opowiadający o przygodach smerfów. Smerfy znane są dzieciom na całym świecie. Posłuchaj muzyki intro z bajki SMERFY.

 

wyświetleń 11240


Piosenki dla Dzieci - Teledyski dla Dzieci -Gumi Miś GOL

 

oglądaj teledysk dla dzieci Gumi Miś

Zielony Gumi Miś powraca i ma dla was nową piosenkę dla dzieci GOOOOOOLLLLL. Fajna Piosenka już z kolejnej płyty z serii Gummy Bear jest wyjątkowa. Mały żelowy Misio, postanowił przygotować coś specjalnego dla swoich fanów w Polsce i nagrał wszystkie swoje największe przeboje po polsku! Twojemu dziecku podoba się muzyka dla dzieci którą śpiewa Gumi Miś poszukaj płyt CD w sklepach muzycznych. Teraz czas na kolorowy teledysk zapraszamy wszystkie dzieci.

 

wyświetleń 13706


Piosenki dla Dzieci - Kiki Luna "Robot"

 

Kiki Luna Robot piosenki dla dzieci

Zapraszamy wszystkie dzieci do zapoznania się z nową piosenką z płyty CD Kiki Luna. Producent zapewnia iż płyta przepełniona jest energetyczną muzyką skierowaną do najmłodszych i ich rodziców. Obejrzyjcie materiał udostępniony przez Kiki Luna na Youtube. Macie możliwość zapoznać się i zobaczyć czego można się spodziewać po zawartości płyty. Tym którym piosenka dla dzieci "Robot" spodoba się odsyłamy na stronę Kiki luna www.kikiluna.pl gdzie znajdziecie więcej materiałów i informacji odnośnie muzyki dla dzieci Kiki Luna.

 

wyświetleń 16838


Piosenki dla Dzieci - Smerfne Hity - teledyski Papa Smerf

 

Smerfowe piosenki dla dzieci posłuchaj

Smerfne Hity to zestaw piosenek dla dzieci wydawanych na kasetach magnetofonowych i CD. Celem przedsięwzięcia było wydanie znanych piosenek w smerfowej aranżacji muzyka adresowana oczywiście do dzieci. W sumie wydano 13 serii od 1997 roku do 2006. Teksty do smerfowych hitów w większości napisał Jacek Cygan i Jan Kazimierz Siwek. Po długiej przerwie w 2012 roku wydana została kolejna płyta „Smerfne Hity 2012”. Piosenka którą możecie posłuchać znajduje się na płycie Smerfne Hity 3 1998r. Może ta smerfna piosenka dla dzieci zachęci was do zapoznania się z innymi utworami z tej serii. Sami oceńcie.

 

wyświetleń 9892


Piosenki dla Dzieci - muzyka z bajki Mój mały kucyk

 

teledysk i piosenka dla dzieci Mój mały kucyk

Intro z bajki - Mój mały kucyk posłuchaj piosenki dla dzieci z serialu animowanego. Bajka opowiada o grupie przyjaciół czworonożnych stworzeniach które posiadają różne moce. Pegazy to koniki ze skrzydełkami dzięki którym mogą latać, Jednorożce są obdarzone magicznymi zdolnościami, Zefirki to malutkie koniki ze skrzydełkami i małymi czułkami, na koniec Kucyki które nie posiadają żadnych nadzwyczajnych mocy. Bajka na pewno spodoba się małym dziewczynkom Zapraszamy na piosenkę z Bajki, sami oceńcie muzykę.

 

wyświetleń 15069


Piosenki dla Dzieci - teledyski Boogie Woogie

 

Boogie Woogie każdy lubi piosenki i taniec

Music video - Justyna Bojczuk, Bartus Gozdziewski Jr, Benek Lewandowski - Boogie Woogie. Naszym zadaniem wyszło bardzo fajnie. Widać że dzieciaki dobrze się bawią. Typowa Muzyka dla przedszkolaka. Można poskakać i pośpiewać. Teledysk dla dzieci bajkowa sceneria prowadzi nas przez cztery pory roku. Dzieci jak to dzieci zabawa trwa cały rok. Posłuchajcie piosenki Boogie Woogie.

 

wyświetleń 29720


Piosenki dla Dzieci - KOŁYSANKI -ACH ŚPIJCIE MOJE DZIECI

 

Grzegorz Turnau i Magda Umer kołysanka dla dzieci

Kołysanka dla dzieci „Ach śpijcie moje dzieci” To wspólny projekt Magdy Umer i Grzegorza Turnaua – rok wydania 2010r. Płyta to tradycyjne oraz obecne piosenki na dobranoc śpiewane dzieciom. Znajdziecie na niej takie piosenki jak „Aaa kotki dwa” czy Ach śpij kochanie) nie zabraknie również już zapomnianych kołysanek typu „Bajka iskierki”, „Już gwiazdy lśnią”. Wszystkie kołysanki opracował Grzegorz Turnau śpiewając w duecie z Magdą Umer. Posłuchajcie jednej z usypianek może zachęci was do zakupu płyty. Czas na piosenkę dla dzieci Zapraszamy.

 

wyświetleń 12507


Piosenki dla Dzieci - Teledyski dla Dzieci - Mucha w Mucholocie

 

Mucha w Mucholocie kolorowy teledysk dla dzieci

Aida, Socha Małgorzata, Kot Tomasz, Pakosińska Katarzyna, Bosak Marcin, Pikuła Monika Producent: Magic Records. Posłuchajcie jednej z piosenek dla dzieci z płyty CD Aida. Jeżeli piosenka spodoba się waszym dzieciom zachęcamy do kupna krążka. Kupując płyte wspieracie dzieciaki z sierocińca w Gruzji. Co znajdziecie na płycie: wiele zabawnych piosenek dla najmłodszych dużo dobrej rozrywki.
Album przeznaczony jest nie tylko dla dzieci ale także dla dorosłych którzy doceniają piękno języka polskiego i zabawną literaturę.

 

wyświetleń 36237


 

 

Podstrony - zobacz resztę piosenek dla dzieci

7


 

 

   Piosenki dla dzieci - kontakt: pluszczuok@gmail.com

 

POLECAMY:


dopasuj puzzle

malowanki dla malucha

basn czytaj dzieciom

kolorowanki do druku

 

PIOSENKI DLA DZIECI NAJCZĘŚCIEJ OGLĄDANE

BABY LILLY Halo Dziadku

KOŁYSANKI - ISKIERECZKA

Teledyski dla Dzieci-Jedzie pociąg z daleka

KOŁYSANKI - Od Mini Mini

Teledyski dla Dzieci -Gumi Miś

FASOLKI a ja rosnę i rosnę

Teledyski dla Dzieci -GRUSZKA

Zostań moją przyjaciółką - Kinder Niespodzianka

BAJKI -Madagaskar Wyginam Śmiało Ciało

BABY LILLY Głupotki

Teledyski dla Dzieci - Olimpiada w Jarzynowie

Teledyski dla Dzieci - Mucha w Mucholocie

Kołysanki - Dorotka

Kółko Graniaste Czterokanciaste posłuchaj muzyki

BABY LILLY Ty jesteś moim skarbem

Mini Mini (Fasolki) - Zuzia lalka nie duża

Piosenki z Bajek - Miś Uszatek

FASOLKI Bursztynek Bursztynek

teledyski Boogie Woogie

Piosenki dla dzieci - My jesteśmy Krasnoludki

Piosenki z Bajeki -Bob Budowniczy

Teledyski dla Dzieci - Szybko Nie Wiem Kto

Teledyski dla dzieci - Lili i Plaf - Spacer

BABY LILLY KOWBOJE

Piosenki z Bajek - Gumisie

Tato - Arka Noego

KOŁYSANKI - ACH ŚPIJ KOCHANIE

Święty uśmiechnięty - Arka Noego

BEBE LILLY PIRACI MÓRZ

FASOLKI -MYDŁO

Tik Tak to były czasy

Baby TV - Rolnik pole orze

FASOLKI - Witaminki

Teledyski dla Dzieci - Gumi Miś Smoczek

Teledyski dla Dzieci -DJ Miki "Dubi Dubi"

Piosenki z Bajek -Pszczółka Maja

ARKA NOEGO - Świeć, gwiazdeczko, świeć

Teledyski dla Dzieci -Cztery Słonie

Dziadek Lulka Farmę Miał

Przybieżeli do Betlejem Pasterze - Arka Noego

Arka Noego - Mama Królowa słuchaj muzyki

BAJKI - Król Lew Hakuna Matata

FASOLKI - OGÓREK

Kiki Luna "Robot"

KOŁYSANKI - W sukieneczkach z pajęczynki

Kołysanki - Mini Mini

Arka Noego - Weź mnie na ręce

FASOLKI - SCZOTKA PASTA

Teledyski dla Dzieci -Spełniają się marzenia

Cuda i dziwy - Nie wiem Kto

BAJKI - SHREK cz.1 Hallelujah

KOŁYSANKI - MUZYKA BOBASA

KOŁYSANKI - od Kubusia Puchatka

Na tapczanie siedzi Leń - Centrum Uśmiechu

muzyka z bajki Mój mały kucyk

Kołysanki - Złoty jeż

Teledyski dla Dzieci - Taniec Połamaniec

muzyka każdy ma jakiegoś bzika FASOLKI

KOŁYSANKI - SMERFY SERCE PIK PIK

Stacyjkowo

Fasolki Zając Poziomka

Teledyski dla Dzieci -Gumi Miś GOL

teledysk - Kulfon co z ciebie wyrośnie

Teledyski dla Dzieci - Łobuziaki

Teledyski dla Dzieci - Pat i Stanley

KOŁYSANKI -W MUSZELKACH TWOICH DŁONI

KOŁYSANKI -ACH ŚPIJCIE MOJE DZIECI

Baby TV - Trzy małe szkraby

BAJKI - Shrek - All Star

Teledyski dla Dzieci -Króliczek Titou

Muzyczka z bajki Mapety Mana Mana

KOŁYSANKI -WRÓŻKI - GRZEGORZ TURNAU

Teledyski dla Dzieci -Tulinki Mały Miś

KOŁYSANKA DLA OKRUSZKA - SEWERYN KRAJEWSKI

Mamay Czas - Arka Noego

BAJKI - Smerfy - teledysk intro

Brygada RR Chip i Dale Intro

Holly Dolly - Dolly Song

Kubuś Puchatek Kilku Kumpli Weź

Teledysk- Skacz do Góry Kinder Niespodzianka

Teledyski dla Dzieci - Myszka Miki

Teledyski dla dzieci - Piosenka Skakana

DJ MIKI - DUBI DUBI

Teledyski dla dzieci - Baby TV - W dłonie klaszcz

Holly Dolly - Dont Worry be Happy

Smerfne Hity - teledyski Papa Smerf

Na Tapczanie Siedzi Leń - Akademia Pana Kleksa

Misiowa Piosenka

BAJKI - Piosenki Muminki

Biegnijmy na Spacer - Kinder Niespodzianka

Muzyka Baby TV - Tańczący ziemniak

Stary McDonald

muzyka Baby TV - ŚPIJ KOCHANIE

Magiczna Podróż

Każdy chciałby tak mieć - Zaplątani

bajka Marta Mówi

Baby TV - Miśki dwa

Intro Muzyka z Bajki - Kubuś Puchatek

Samochwała - Nie wiem Kto

Jak rozmawiać trzeba z psem Akademia Pana Kleksa

Pieski małe dwa

Merida Waleczna - Kiedy nie śpią sny

Teledysk BUTY SIEDMIOMILOWE

Meksykański Książe - Baby TV

Mustang z dzikiej doliny

Jestem Kimś

Piosenki dla dzieci - Księżniczka i Żaba

Piosenki dla dzieci - Piękna i Bestia Duet

Siedem Reniferów

Jadą misie

Piosenka Piekarza